Elus kogetavad emotsioonid on veel oluliselt võimsamad, kui neid jagada inimestega, kes sinu tegemistele kaasa elavad. Jaga elamusi sünnipäevast, koolist, kodust, trennist, kontserdist või spordivõistlusest. Zen on Sulle alati olemas, et Sina võiksid olemas olla oma sõpradele ja laiale maailmale.

Soodsad
lepinguta
paketid
Kiire 4G
internet
ZENilt
ZENile
suhtled
piiramatult

See on lihtne, sest ZEN ootab sind
ligi 2500 ostukohas üle Eesti.

Natuke lisainfot sulle!

Nüüd saad tasuta suhelda! Päriselt! Osta lihtsalt enne veebruari lõppu ZEN kõnekaart ja kingime sulle ZENi klientide lemmikpaketi – ZEN 8 €. Sellega helistad terve kuu piiramatult kõigile teistele ZENi klientidele ja kõigile teistele 600 minutit, lisaks saadad 600 SMSi ja surfad piiramatu kiirusega 4G netis. Neti maht on paketis 5 GB. Nii et kuu aega tasuta suhtlemisrõõmu! Jaga elu!

Hea teada! ZEN kõnekaart maksab 2.95 € ja sisaldab seejuures kohe kasutamiseks ka 3 € tasuta kõneaega. Nii et kõnekaart ise ei maksa tegelikult sentigi - kogu ostuhinna eest saad rääkida, sõnumeid saata ja netis surfata! :) No ja selle tasuta paketi saad veel lisaks ☺

ZEN on müügil ca 2500 müügikohas üle Eesti - kioskites, bensiinijaamades, toidupoodide kassades või infolettides, postkontorites ja Elisa esindustes. Kui silm kõnekaarti ei märka, siis küsi kindlasti müüjalt, sest mõnel pool on parimad palad lihtsalt leti all. :)