Roaming

Kui soovid ZENiga helistada välisriigis ehk roamingus, siis selleks on sul võimalus koheselt olemas. Kuskilt midagi eraldi tellima ei pea. Roaming ehk rändlusteenus on maksustatud riigisiseste kõnede hinnakirjast erinevalt. ZENiga saad välisriigis viibides helistada vaid külastatava riigi numbritele ja Eesti numbritele.

Välismaal viibides kehtib sulle teine hinnakiri kui Eestis. Oluline on ka teada, et ZENi paketid ja netipiletid sisaldavad vaid eestisiseseid kõneminuteid ja internetti. Kõik välismaal tehtud kõned ja internet maksustatakse eraldi. 

Uudis!  ZEN kõnekaardi kasutajad saavad mai algusest välismaal reisides rääkida 4 korda senisest soodsamalt. 

Maikuu algusest saavad ZEN kõnekaardi kasutajad välismaal helistada ja kõnesid vastu võtta ülisoodsalt. Tegemist on hindade korrigeerimisega seoses euroliidu riikides kehtima hakkava rändlustasude regulatsiooniga. 

Alates maikuust kehtib ZEN kõnekaardi kasutajale Euroopa Liidu riikides reisides väljahelistatud kõnele minutihind 6 senti, vastuvõetud kõnele 1,37 senti, saadetud sõnumile kehtib hind 2,4 senti ja megabaidi hind hakkab maikuu algusest olema 6 senti.

 

Välismaal saad netis surfata piiramatu kiirusega nii 2G, 3G kui ka 4G võrgus. Mis võrku sa parasjagu kasutada saad, sõltub kohalikust operaatorist ja sinu telefonist. Piiramatu kiirusega internet võimaldab kliendil oma reisielamusi gigakiirelt sõpradega jagada! :)

 

Välismaal internetti kasutades kehtib sulle teine hinnakiri kui Eestis. Roaming’u hinnakirja leiad siit. Andmeside hind 4G võrgus on sama, mis 2G ja 3G võrgus.

 

Oluline on teada, et ZENi netipiletid ja paketi sisaldavad vaid eestisisest andmemahtu. Välismaal kasutatud andmemaht arveldatakse eraldi.  

 

Hea teada! Andmeside limiit on ühes kalendrikuus 60 eurot. Kui 80% 60st eurost on kasutatud, siis saadame selle kohta SMSi. Teise SMSi saadame siis, kui 60 eurot on täitunud. Limiidi suurendamiseks helista numbrile 3726320320. Euroopa Liidu riikides on kõne tasuta. Väljaspool Euroopa Liitu kehtib Eestisse helistamise hind. 

Vali riik:

Prindi ainult roamingu tabel

Piirkond: Soome, operaatoreid 3

Toiming Helistamine kohalikule mobiilile Helistamine kohalikule tavatelefonile Helistamine Eestisse Tekstisõnumi saatmine Kõnede vastuvõtmine Andmeside MB hind
ALANDS TELEKOMMUNIKATION AB - - - - - -
DNA NETWORKS LTD 0.06 0.06 0.06 0.024 0.01296 0.06
ELISA FINLAND 0.06 0.06 0.06 0.024 0.01296 0.06

* Välisoperaator on jätnud endale õiguse lisada omapoolne tasu vastuvõetud kõnedele, mis omakorda sõltub ka valuutakursi kõikumisest.