ZENi eelised

ZEN kõnekaardiga on sul kõige rohkem võimalusi tasuta suhtlemiseks! Väärt omadusi on muidugi teisigi.

 • ZEN ON SOODNE JA MUGAV!

  Üks kõne teenusnumbrile ja Sul on terveks kuuks väga soodsalt olemas kõik vajalikud teenused – internet, kõned igasse võrku ja sõnumid. Ehk siis, ZENiga saad kõik vajalikud teenused endale terveks kuuks ette osta.

  Elu sama mugav ja soodne nagu lepingulisel kliendil aga ei mingit lepingut ega kohustust paketti iga kuu osta!

 • ZENIGA SURFAD NETIS ÜLIODAVALT PIIRAMATUS MAHUS!

  ZENi pakettides on nett juba sees aga kui sellest ei piisa või kui sa ei taha kasutada ZENi pakette, siis saad netis surfamiseks osta netipileti.

 • SÕPRADEGA SUHTLED PIIRAMATULT!

  Kui kasutad ZENi soodsat teenuste paketti, saad sellega kaasa piiramatult ZENide omavahelisi kõneminuteid. Suhtle sõpradega just nii palju kui tahad, kasvõi terve kuu ööpäev läbi :).

 • PIIRAMATULT KÕNESID ZEN JA ELISA MOBIILIDELE!

  Soovid piiramatult helistada nii sõpradele, kes ZENi kasutavad, kui ka kõikidele Elisa mobiilinumbritele – aga palun, ZEN paketiga on ka see võimalus olemas, räägi kasvõi kuu aega järjest.

 • OMA PEREGA RÄÄGID TASUTA!

  Tasuta rääkimiseks tuleb sinu ZEN kõnekaart liita Elisa perepaketiga, nii et sina ise ei peagi tegema muud, kui kodus seda võimalust mainima. Ja ZENi liitmine perepaketti on ka väga lihtne: Elisa lepinguline klient registreerib sinu ZEN kõnekaardi kas Elisa iseteenindusbüroos või kliendiinfo telefonil 6 600 600 Elisa perepaketi osaks ja tasuta perekõned ongi olemas. ZEN kõnekaardi liitmine Elisa perepaketti on tasuta.

 • ZEN HELISTAB VÄLISMAAL!

  Lisaks sellele, et saad ZENiga suhelda Elisa kvaliteetses levialas kõikjal üle Eesti, saad ZENiga jutud räägitud ka välismaal.

 • PALJU LAADIMISVÕIMALUSI!

  Kõige mugavam on kõneaega laadida pangast püsimaksekorraldusega või siis siinsamas ZENi kodukal. Aga võimalusi on veel palju. Kõneaega saab laadida ka ZENi Facebooki lehel, helistades laadimise lühinumbrile, ostes kõneaega kioskite, bensiinijaamade, postkontorite ja toidupoodide kassast või laadides Elisa lepingulise kliendi arvelt.