Vinge nutitelefon vaid 4.- eest kuus

NB! Antud pakkumine on aegunud.


Nii ongi! Enam pole mingit põhjust telefoni eest kogu raha korraga välja käia. Nüüd saavad ka ZENi kasutajad osta endale telefoni osade kaupa makstes :) !

Selleks, et nutitelefoni võimalusi nautida saaksid, vajad kindlasti ka mobiilset internetti. Nii kaasneb nutitelefoni osamaksetega ostuga ZENi uus teenuste komplekt, kus vaid 5 € eest saad nii neti, kõned kui sõnumid.

Osamaksetega saavad Elisa esindustest telefone osta nii ZENi uued kliendid kui ka kõik, kes ZENi juba varem kasutasid. Oleme välja valinud kolm telefoni, mida ZENi kasutajatele soovitame. Ükskõik millise neist telefonidest saad tasuta kätte, kuine osamakse on aga telefonidel erinev, näiteks nutitelefonil Huawei Ascend Y300 vaid 4 €.

Zen soovitab Huawei Ascend Y300 Huawei Ascend G510 Sony Xperia GO
Sissemakse 0 € 0 € 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 4 € 7 € 9 €
Internet. Kõned. Sõnumid. 5 € 5 € 5 €
Kellele ja milleks Soodne 4-tollise ekraaniga nutitelefon sobib väga hästi esimeseks nutitelefoniks. Kõik mis vaja, et teha tutvust nutimaalimaga, on olemas ning töötab kiiresti. Suur ja kirgas ekraan tagab, et telefoni on lihtsam kasutada ning tegevustest on parem ülevaade. Muusika ja filmide nautimisel pole piire, kuna helisüsteem on tipptasemel. Tolmu- ja veekindel Xperia GO on mõeldud toimekale inimesele, kes vajab telefoni ka treeningul või matkarajal. Eriline puutetundlik ekraan reageerib sõrmepuudutusele ka duši all või veekogus.
Kuutasu kokku 9 € 12 € 14 €
Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Leia lähim Elisa esindus Uuri lähemalt ZENi hindasid