Räägi kõigi sõpradega tasuta! Mis iganes võrgus nad on!

NB! Antud pakkumine on aegunud.


Võta ZEN ja saad uuele levelile! Levelile, kus pole üldse vahet, kes su sõbrad on ja kus nad on,  aasta lõpuni helistad tasuta neile kõigile! Mis iganes võrgus nad on! Ja lisaks surfad netis tasuta! Midagi sellist pole ühegi kõnekaardiga iial varem juhtunud!

ÄRA PIIRA END, VÕTA ZEN JA…

  • Sa räägid kõigi teiste ZENidega piiramatult tasuta.
  • Sa räägid sõpradega teistest võrkudest iga kuu 100 minutit tasuta! Aasta lõpuni! Kui sa just ei kasuta ZENi müügitööks, siis on sellest enam kui küll :).
  • Kardad, et tasuta minuteid ei jagu? ZENiga teenid sa boonust nii laadimiselt kui vastuvõetud kõnedelt ja ka kõik teenitud boonuspunktid saad tasuta kõnedeks vahetada. Näiteks saad iga 3 vastuvõetud minuti eest ühe lisaminuti tasuta kõneaega.
  • Sa saad tasuta netis surfata, just nii kaua kui jaksad.
  • Ja oma perega räägid ka iga kell tasuta. Täiesti tasuta. Ilma igasuguse laadimiskohustuse ja ülempiirita.

Tuld! Osta oktoobris lähimast müügikohast ZEN, lae 8.- kõneaega, tõmba soodustused käima ZENi suhtlusvõrgustikus Pling.ee ja suhtle kõigi oma sõpradega tasuta! Laetud kõneaega saad muidugi mõista kasutada tasulisteks teenusteks, see pole mingi kuutasu:)

Hea teada! Plingis on muidki häid võimalusi ja ka kõik oma boonuspunktid, mis laadimistelt ja vastuvõetud kõnedelt teenid, saad seal igasugu tasuta teenusteks vahetada.